Grupa muzyczna Polomix - kochamy muzykę i dobrą zabawę !

Paweł - wokalista i beatboxer.Człowiek o dużych możliwościach głosowych.Potrafi naśladować każdy dzwięk.
null

Iwona

Załozycielka zespołu Polomix
Uczestniczka programu Must Be The Music
oraz Szansa na Sukces.
Wokalistka z wieloletnim doświadczeniem
charakteryzująca się mocnym wokalem.
Temat imprez okolicznościowych zna od podszewki.

null

Tomasz

Instrumenty klawiszowe
Doświadczony klawiszowiec z wieloletnim stażem. Człowiek o niesamowitym słuchu i talencie. Ambitny i perfekcyjny muzyk.
null

Marta

Wokalistka/Instrumenty klawiszowe
Od najmłodszych lat związana z muzyką. Śpiewanie na weselach przynosi jej wiele radości. Spontaniczna i przebojowa,pamiętająca o każdym szczególe.
null

Marta

Animatorka/Wokalistka
Animatorka oraz wokalistka mająca kilkuletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Od najmłodszych lat dorabiająca jako niania do dzieci. Dziewczyna z duszą artysty, tryskająca tysiącem pomysłów. Ona wie jak i potrafi umilić czas najmłodszym. Charakteryzuje się cierpliwością i uśmiechem. Otwarta na wszelkie sugestie rodziców.

Dodatkowo w naszym zespole występuje także Tomasz
null

Perkusista i gitarzysta. Na życzenie klientów dołączy do zespołu, aby zagrać na Państwa weselu.

Gramy do ostatniego gościa na parkiecie, choćby miał tańczyć do 8 rano! O gości na weselu należy zadbać, my o tym doskonale wiemy. Dzięki naszym oszlifowanym umiejętnościom możemy zagrać każdą piosenkę od Zenka Martyniuka po Ellę Fitzgerald. Nasza orkiestra weselna może poszczycić się najnowszej generacji sprzętem nagłaśniającym – to bardzo ważne i w szczególności przydatne w przypadku trudnych warunków dla nagłośnienia. 

Profesjonalny i dobrze zgrany zespół muzyczny na wesele to podstawa udanej zabawy.

Charakteryzuje nas profesjonalne podejście do klienta, wysoka kultura osobista, dostosowanie się do potrzeb gości na parkiecie oraz elastyczność w doborze materiału muzycznego.  Jesteśmy otwarci na wesela tematyczne np. klimat lat 80, wesela rustykalne czy glamour.

Bardzo często w ostatnim czasie spotykamy się z tematycznymi weselami, np. boho, w stylu lat 80-tych, wiejskie, miejskie itd., bardzo podobają nam się takie pomysły i przed nimi nie stronimy. W ofercie naszego zespołu weselnego mamy animatorkę do dzieci – to zbawienna pomoc dla młodych rodziców, którzy dzięki animatorce mogą się świetnie bawić, nie martwiąc się czy dzieci są bezpieczne. Nie jesteśmy tylko zespołem weselnym, obsługujemy szereg innych uroczystości, na których profesjonalna oprawa muzyczna to podstawa zabawy. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do zapoznania się z naszym demo muzycznym na naszej stronie.

Fachowo, umiejętnie i bardzo rzetelnie tworzymy oprawę muzyczną imprez. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, zebranej grupie talentów muzycznych, możemy zagwarantować Państwu, że organizowane przez Państwa przyjęcie będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości!