Materiały pokazowe z imprez

Dobra zabawa to przede wszystkim odpowiednia muzyka. Nasz zespół staje na wysokości zadania i stara się zadowolić wszystkich gości. Gramy w trzy, cztero, pięcio lub sześcio -osobowym składzie.
Na wyposażeniu mamy profesjonalny sprzęt, w tym także do zorganizowania  atrakcji w formie n.p. karaoke dla uczestników imprezy. Mamy w ofercie również sporo innych atrakcji. Gwarantujemy świetną zabawę.

Z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem wykonujemy swoją pracę. Przyjęcia na jakich występujemy zawsze są na wysokim poziomie. Staramy się dopasować do oczekiwań naszych klientów aby ich zadowolić w 100 procentach. W naszej grupie muzycznej mamy doświadczonych wodzirejów i wspaniałą, kompetentną animatorkę zabaw dla dzieci. Podczas imprezy Państwa pociechy na pewno nie będą się nudzić mając tak sympatyczną i fachową opiekę.

W swoim repertuarze mamy również covery różnych utworów muzycznych. Gramy wszystko od pieśni biesiadnych, disco-polo, zagranicznych hitów, polską klasykę aż po rocka. uwielbiamy muzykę i każdy utwór staramy się wykonać perfekcyjnie. Jako doświadczony zespół weselny mamy przygotowany szeroki repertuar wykonywanych przez nas utworów.